| ТИП | PZ |
| РАЗМЕР | PZ1 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 80 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| Марка | KWB |
| ТИП: | PZ |
| РАЗМЕР: | PZ1 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 80 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ТРИКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА: | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | ДО 1000 V |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | VDE ИЗОЛИРАНА |
| EAN | 4009316633014 |


