| TYPE | PZ |
| SIZE | PZ3 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 150 мм |
| Brand | TOPMASTER |
| TYPE: | PZ |
| SIZE: | PZ3 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 150 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | Yes |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| EAN | 3800123105906 |



| TYPE | PZ |
| SIZE | PZ3 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 150 мм |
| Brand | TOPMASTER |
| TYPE: | PZ |
| SIZE: | PZ3 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 150 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | Yes |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| EAN | 3800123105906 |