| ТИП | PZ |
| РАЗМЕР | PZ3 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 150 мм |
| Марка | TOPMASTER |
| ТИП: | PZ |
| РАЗМЕР: | PZ3 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 150 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Да |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 3800123105906 |



| ТИП | PZ |
| РАЗМЕР | PZ3 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 150 мм |
| Марка | TOPMASTER |
| ТИП: | PZ |
| РАЗМЕР: | PZ3 |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 150 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Да |
| ДРЪЖКА: | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| EAN | 3800123105906 |