| TYPE | ФАЗОМЕР |
| SIZE | 3,5 X 190MM |
| SLOT WIDTH | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 190 мм |
| ISOLATED | Yes |
| Brand | SUKI |
| MODEL: | CRV |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 3,5 X 190MM |
| SLOT WIDTH: | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 190 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| ISOLATED: | Yes |
| TYPE: | ФАЗОМЕР |
| SIZE: | 3,5 X 190MM |
| SLOT WIDTH: | 3.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 190 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | No |
| HANDLE: | 1-COMPONENT |
| ISOLATED: | Yes |
| EAN | 4032526698580 |


