| ТИП | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР | 3,5 X 190MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 190 мм |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Да |
| Марка | SUKI |
| МОДЕЛ: | CRV |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 3,5 X 190MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 190 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ЕДНОКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Да |
| ТИП: | ФАЗОМЕР |
| РАЗМЕР: | 3,5 X 190MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА: | 190 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ: | Не |
| ДРЪЖКА: | ЕДНОКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА: | Да |
| EAN | 4032526698580 |


