| POWER | 400 W |
| SHAFT | PLASTIC |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM14200 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 400 W |
| SHAFT: | PLASTIC |
| MEASURING CUP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 4242002917290 |








i
"" Today

| POWER | 400 W |
| SHAFT | PLASTIC |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM14200 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 400 W |
| SHAFT: | PLASTIC |
| MEASURING CUP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.400 kg |
| EAN | 4242002917290 |
