| МОЩНОСТ | 400 W |
| НАКРАЙНИК | ПЛАСТМАСОВ |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM14200 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| НАКРАЙНИК: | ПЛАСТМАСОВ |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 4242002917290 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 400 W |
| НАКРАЙНИК | ПЛАСТМАСОВ |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM14200 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| НАКРАЙНИК: | ПЛАСТМАСОВ |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 4242002917290 |
