| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MSM6M633 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| EGG BEATER: | Yes |
| MASHED POTATO ATTACHMENT: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.200 kg |
| EAN | 4242005446902 |














