| POWER | 800 W |
| SHAFT | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2653/90 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 800 W |
| SHAFT: | PLASTIC |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| TURBOFUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103877905 |



i
"" in 4 days
| POWER | 800 W |
| SHAFT | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR2653/90 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 800 W |
| SHAFT: | PLASTIC |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| TURBOFUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.140 kg |
| EAN | 8710103877905 |