| MAXPOWER-W | 750.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | ONSEN ANTHRACITE |
| MAXPOWER-W: | 750.0 W |
| MOISTURE RESISTANCE: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 108 MONTHS |
| EAN | 8019250651025 |






| MAXPOWER-W | 750.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | Yes |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | ONSEN ANTHRACITE |
| MAXPOWER-W: | 750.0 W |
| MOISTURE RESISTANCE: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 108 MONTHS |
| EAN | 8019250651025 |