| МОЩНОСТ W | 750.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | ONSEN ANTHRACITE |
| МОЩНОСТ W: | 750.0 W |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250651025 |






| МОЩНОСТ W | 750.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | ONSEN ANTHRACITE |
| МОЩНОСТ W: | 750.0 W |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8019250651025 |