| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | ROYATZ |
| TYPE: | ЛЪЧИСТ НАГРЕВАТЕЛ ЗА БАНЯ |
| MAXPOWER-W: | 1200.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| EAN | 3465700048986 |








| MAXPOWER-W | 1200.0 W |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | AIRELEC |
| MODEL: | ROYATZ |
| TYPE: | ЛЪЧИСТ НАГРЕВАТЕЛ ЗА БАНЯ |
| MAXPOWER-W: | 1200.0 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| EAN | 3465700048986 |