| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | ROYATZ |
| ТИП: | ЛЪЧИСТ НАГРЕВАТЕЛ ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| EAN | 3465700048986 |








| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | AIRELEC |
| МОДЕЛ: | ROYATZ |
| ТИП: | ЛЪЧИСТ НАГРЕВАТЕЛ ЗА БАНЯ |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| EAN | 3465700048986 |