| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 59.0 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WAN2826NBY |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 9.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 49 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 46 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 30 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM SPORTS WEAR: | Yes |
| COLOUR: | WHITE |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| DEPTH: | 59.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005538737 |





























