| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.0 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WAN2826NBY |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 49 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 46 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| АВТОМ. ДОЗИРАНЕ НА ПРЕПАРАТА: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 30 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ. ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005538737 |






























