| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 6.0 kg |
| SPIN-RPM | 1000 об/min |
| DEPTH | 40.0 см |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MF100W60/W-HR |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 6.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1000 об/min |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 65 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 43 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 80.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| START DELAY: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 40.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6945878331785 |



















