| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 6.0 kg |
| SPIN-RPM | 1200 об/min |
| DEPTH | 42.9 см |
| Brand | SANG |
| MODEL: | WS6121ADW |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 6.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1200 об/min |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 43 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 75.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | C |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 42.9 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |













