| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1600 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| DEPTH | 62.0 см |
| Brand | MIELE |
| MODEL: | WQ 1000 WPS |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 9.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1600 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 49 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 50 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 70.0 dB |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 62.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4002516863090 |















