| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 8.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 52.0 см |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | WW80FG3M05AWLF |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 8.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 49 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 50 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 76.0 dB |
| STEAM PROGRAM: | Yes |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| START DELAY: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 52.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806097004752 |






















