| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 52.0 см |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | WW80FG3M05AWLF |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 49 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 50 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 76.0 dB |
| ПРОГРАМА С ПАРА: | Да |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 52.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806097004752 |






















