| KIND | Front loader |
| WASHING CAPACITY | 6.0 kg |
| SPIN-RPM | 1000 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 39.0 см |
| Brand | SANG |
| MODEL: | WS 6100 AB |
| KIND: | Front loader |
| WASHING CAPACITY: | 6.0 kg |
| SPIN-RPM: | 1000 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WEIGHTED ENERGY CONSUMPTION: | 42 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONPERCYC: | 43 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 74.0 dB |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | D |
| START DELAY: | Yes |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM BLANKET: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM STAINS: | Yes |
| PROGRAM DRUM CLEANING: | Yes |
| COLOUR: | WHITE |
| HEIGHT: | 84.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 39.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |



















