| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 10.5 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP | Yes |
| DEPTH | 59.0 см |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | WNG254A9BY |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 6.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 10.5 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | D |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | B |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 306 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 82 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 52 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 8:40 H |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:59 H |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 70.0 dB |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| AUTOPROGRAM WASH AND DRY: | Yes |
| FUNCTION ADDCLOTHES: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 59.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4242005376797 |






















