| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 8.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 12.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR | Yes |
| INVERTERMOTOR WITHOUT BELT | Yes |
| DEPTH | 59.5 см |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | WD5I1245BWRH |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 8.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 12.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | A |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| ENERGYCLASSCYCLEDRYING: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| INVERTER MOTOR: | Yes |
| HEAT PUMP DRYING: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 184 kWh |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 38 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 50 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 44 L |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 72.0 dB |
| EASY IRONFUNCTION: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| OVERFLOW PROTECTION: | Yes |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 59.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901101834485 |



















