| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 8.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 12.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.5 см |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | WD5I1245BWRH |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 8.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 12.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ СУШЕНЕ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | A |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ИЗСУШАВАНЕ ЧРЕЗ ТЕРМОПОМПА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 184 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 38 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 50 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 44 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901101834485 |



















