| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 9.0 kg |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.6 см |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | EN9W2496BE |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 6.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 9.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ СУШЕНЕ: | B |
| ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 206 kWh |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 76.0 dB |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 87.00 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.6 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394155364 |


















