| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 5.0 kg |
| DRYING CAPACITY | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 7.0 kg |
| SPIN-RPM | 1400 об/min |
| DEPTH | 52.0 см |
| Brand | INDESIT |
| MODEL: | IDMA 75624B MY TIME EE |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 5.0 kg |
| DRYING CAPACITY: | 5.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 7.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | D |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| ENERGYCLASSCYCLEDRYING: | D |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | C |
| SPIN-RPM: | 1400 об/min |
| SOUND POWER LEVEL: | 76.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 52.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8050147722435 |















