| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 5.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ДЪЛБОЧИНА | 52.0 см |
| Марка | INDESIT |
| МОДЕЛ: | IDMA 75624B MY TIME EE |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 5.0 kg |
| КАПАЦИТЕТ НА СУШЕНЕ: | 5.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 7.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | D |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ СУШЕНЕ: | D |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | C |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| НИВО НА ШУМА: | 76.0 dB |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 52.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8050147722435 |















