| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 7.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 12.0 kg |
| SPIN-RPM | 1600 об/min |
| INVERTERMOTOR WITHOUT BELT | Yes |
| STEAM PROGRAM | Yes |
| DEPTH | 66.0 см |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HWD 120 BD16397 EUS |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 7.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 12.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | A |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | A |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN-RPM: | 1600 об/min |
| INVERTERMOTOR WITHOUT BELT: | Yes |
| HEAT PUMP DRYING: | Yes |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 170 kWh |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 44 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONCOMPLE: | 52 L |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 45 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 9:00 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:58 |
| QUICK PROGRAM: | 15 мин |
| NOISE EMISSION CLASS: | A |
| SOUND POWER LEVEL: | 69.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| AUTO DOSE SYSTEM: | Yes |
| AUTOPROGRAM WASH AND DRY: | Yes |
| SPECIAL PROGRAM DUVET: | Yes |
| PROGRAM DRUM CLEANING: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.0 см |
| DEPTH: | 66.0 см |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6921081502136 |


















