| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE | 7.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE | 9.0 kg |
| SPIN-RPM | 1600 об/min |
| DEPTH | 60.5 см |
| Brand | WHIRLPOOL |
| MODEL: | FFWDB 976258 SV EE |
| RATED CAPACITY COMPLETE CYCLE: | 7.0 kg |
| RATED CAPACITY WASHINGCYCLE: | 9.0 kg |
| NEW ENERGY CLASSCOMPLETECYCLE: | E |
| NEW ENERGY CLASSWASHINGCYCLE: | B |
| SPIN DRYING EFFICIENCY CLASS: | A |
| SPIN-RPM: | 1600 об/min |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONCOMPL: | 414 kWh |
| WEIGHTEDENERGYCONSUMPTIONWASHI: | 53 kWh |
| WEIGHTEDWATERCONSUMPTIONWASHIN: | 50 L |
| DURATION COMPLETECYCLE: | 9:50 |
| DURATION WASHINGCYCLE: | 3:48 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 80.0 dB |
| START DELAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 60.5 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8003437636233 |























