| IDLE SPEED 1/min | 0-1800 |
| IMPACT POWER | 1.20 J |
| SPEED CONTROL | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 18 мм |
| TOOL CASE | Yes |
| VOLTAGE | 18 V |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BCD900M1K-QW |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-1800 |
| IMPACT POWER: | 1.20 J |
| IMPACT RATE: | 6350 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 25 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 18 мм |
| TOOL CASE: | Yes |
| BATTERY INCLUDED: | Yes |
| CHARGER: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 18 V |
| BATTERY COUNT: | 1 |
| BATTERY CAPACITY: | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.870 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048728697 |











