| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1800 |
| СИЛА НА УДАРА | 1.20 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 18 мм |
| КУФАР | Да |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BCD900M1K-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-1800 |
| СИЛА НА УДАРА: | 1.20 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 6350 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 25 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 18 мм |
| КУФАР: | Да |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.870 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048728697 |











