| POWER CONSUMPTION | 1700 W |
| IMPACT POWER | 19.00 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 52 мм |
| TOOL CASE | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GBH 12-52 DV |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1700 W |
| IMPACT POWER: | 19.00 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 52 мм |
| TOOL HOLDER: | SDS MAX |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 11.900 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 3165140542272 |






