| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1700 W |
| СИЛА НА УДАРА | 19.00 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 52 мм |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GBH 12-52 DV |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1700 W |
| СИЛА НА УДАРА: | 19.00 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 52 мм |
| ТИП ПАТРОННИК: | SDS MAX |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 11.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3165140542272 |






