| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| IMPACT POWER | 16.80 J |
| SPEED CONTROL | No |
| TOOL CASE | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GSH 11 NEW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1500 W |
| IMPACT POWER: | 16.80 J |
| IMPACT RATE: | 1890 |
| SPEED CONTROL: | No |
| TOOL HOLDER: | SDS MAX |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 10.100 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | ПЛОСЪК СЕКАЧ R-TEC SHARP |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140203906 |





