| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| СИЛА НА УДАРА | 16.80 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GSH 11 NEW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СИЛА НА УДАРА: | 16.80 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 1890 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| ТИП ПАТРОННИК: | SDS MAX |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 10.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | ПЛОСЪК СЕКАЧ R-TEC SHARP |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140203906 |





