| POWER CONSUMPTION | 790 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-930 |
| IMPACT POWER | 2.70 J |
| SPEED CONTROL | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 24 мм |
| TOOL CASE | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | BOSCH PROFESSIONAL |
| MODEL: | GBH 2-24 DRE / GBH 240 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 790 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-930 |
| IMPACT POWER: | 2.70 J |
| IMPACT RATE: | 4200 |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 30 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| TOOL HOLDER: | SDS PLUS |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.800 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 5 СВРЕДЛА И ШИЛО |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗАЩИТА ОТ ПРЕГРЯВАНЕ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140876810 |


