| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 790 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-930 |
| СИЛА НА УДАРА | 2.70 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 24 мм |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ: | GBH 2-24 DRE / GBH 240 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 790 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-930 |
| СИЛА НА УДАРА: | 2.70 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 4200 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 30 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| ТИП ПАТРОННИК: | SDS PLUS |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.800 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 5 СВРЕДЛА И ШИЛО |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАЩИТА ОТ ПРЕГРЯВАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140876810 |


