| POWER CONSUMPTION | 1500 W |
| IDLE SPEED 1/min | 0-850 |
| IMPACT POWER | 6.00 J |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE | 32 мм |
| TOOL CASE | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DARH32B |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1500 W |
| IDLE SPEED 1/min: | 0-850 |
| IMPACT POWER: | 6.00 J |
| IMPACT RATE: | 4250 |
| DRILLING CAPACITY IN WOOD: | 42 мм |
| DRILLING CAPACITY IN METAL: | 13 мм |
| DRILLING CAPACITY IN CONCRETE: | 32 мм |
| TOOL CASE: | Yes |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | ШИЛО И ТРИ СВРЕДЛА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034003936 |






