| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-850 |
| СИЛА НА УДАРА | 6.00 J |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 32 мм |
| КУФАР | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DARH32B |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1500 W |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-850 |
| СИЛА НА УДАРА: | 6.00 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 4250 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 42 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 32 мм |
| КУФАР: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | ШИЛО И ТРИ СВРЕДЛА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034003936 |






