| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| TELESCOPICK TUBES | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| BAG CAPACITY | 3500 ml |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | BWD421POW |
| TYPE: | WASHABLE |
| MAXPOWER-W: | 2100.0 W |
| CAPACITY OF A CLEAN WATER CONT: | 1700.0 L |
| NOISE LEVEL: | 85 dB(A) |
| STORAGE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| OPERATING RADUIS: | 12.0 м |
| HEIGHT: | 35.00 см |
| WIDTH: | 36.00 см |
| WATER FILTER: | Yes |
| REGULATION: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| TURBO BRUSH: | Yes |
| FILTER TYPE: | HEPA |
| PIPE MATERIAL: | METAL |
| WASTE WATER CONTAINER CAPACITY: | 1500 ml |
| INDICATOR FOR DETERGENT LEVEL: | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK: | Yes |
| TELESCOPICK TUBES: | Yes |
| PARQUET NOZZLE: | No |
| BRUSH FOR ANIMALS: | No |
| CABLE LENGTH: | 9.0 м |
| ACCESSORIES: | Yes |
| BAG CAPACITY: | 3500 ml |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005252411 |







