| POWER CONSUMPTION | 400 W |
| TANK VOLUME | 1.20 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | HVLP200-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 400 W |
| TANK VOLUME: | 1.20 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.400 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | HVLP200-QS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 400 W |
| TANK VOLUME: | 1.20 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.400 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048340790 |








