| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 400 W |
| ОБЕМ НА СЪДА | 1.20 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | HVLP200-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 400 W |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 1.20 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | HVLP200-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 400 W |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 1.20 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048340790 |








