| POWER CONSUMPTION | 100 W |
| TANK VOLUME | 0.70 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL: | RDP-ESG11P |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 100 W |
| TANK VOLUME: | 0.70 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.620 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123127861 |


