| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 100 W |
| ОБЕМ НА СЪДА | 0.70 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-ESG11P |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 100 W |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 0.70 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.620 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123127861 |


