| POWER CONSUMPTION | 650 W |
| TANK VOLUME | 0.80 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-SGC02 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 650 W |
| TANK VOLUME: | 0.80 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РАЗМЕР НА ДЮЗАТА - 2,5ММ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800123158469 |




