| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 650 W |
| ОБЕМ НА СЪДА | 0.80 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-SGC02 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 650 W |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 0.80 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РАЗМЕР НА ДЮЗАТА - 2,5ММ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123158469 |




