| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| MAX AIR TEMPERATURE | 600 C |
| AIR FLOW | 500 l/min |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DAHG 2000 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2000 W |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| MAX AIR TEMPERATURE: | 600 C |
| AIR FLOW: | 500 l/min |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.670 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7798125042397 |









