| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА | 600 C |
| ДЕБИТ | 500 l/min |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DAHG 2000 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| МАКС.ТЕМПЕРАТУРА НА ВЪЗДУХА: | 600 C |
| ДЕБИТ: | 500 l/min |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.670 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7798125042397 |









