| OUTER WIDTH | 225.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 305.00 мм |
| OUTER LENGTH | 75.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | DAILY 5861 W |
| OUTER WIDTH: | 225.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 305.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 75.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| MATERIAL: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| COVERING: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4003482610503 |


