| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 225.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 305.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 75.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | DAILY 5861 W |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 225.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 305.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 75.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| МАТЕРИАЛ: | ГАЛВАНИЗИРАНА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЛАКОВО ПОКРИТИЕ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 4003482610503 |


